SneienkyDňa 9.3.2019 sa v Ivanke pri Dunaji uskutočnia otvorené preteky v orientačnom behu, ktoré sú súčasne 4.kolom oblastného rebríčka Západnej oblasti Slovenského zväzu orientačných športov (SZOŠ). Predpoludním budú na programe preteky jednotlivcov, v rámci ktorých budú mať priestor aj malé deti (detská trať alebo kategória RD - rodiny s deťmi) a začiatočníci (kategórie Nábor alebo Open). Popoludní sa uskutočnia preteky štafiet.

 

Prihlasovanie pred štartom priamo na mieste bude možné len do vyčerpania voľných máp. V prípade, že máte záujem sa zúčastniť pretekov ako pretekár alebo spoluorganizátor, dajte nám vedieť čo najskôr. Členovia novovytvoreného odielu orientačných športov v rámci TJ Ioan 1209 budú mať samozrejme k dispozícii našu plnú podporu.

Dôležité

Všetky dôležité informácie ohľadne pretekov sa dozviete v informačnom systéme SZOŠ. Nájdete tam propozície pretekov jednotlivcov i štafiet, prihlášky a ďalšie potrebné údaje. Pokiaľ hľadáte viac informácií o orientačných športoch, mapách, ako začať, ako trénovať, mapové symboly a pod., tak to všetko nájdete v ponuke hlavného portálu SZOŠ.

Oddiel orientačných športov

VrezV roku 2019 sme sa v našej telovýchovnej jednote rozhodli opäť rozšíriť ponuku športov a vytvorili sme Oddiel orientačných športov Telovýchovnej jednoty Ioan 1209.

Pokiaľ máte záujem sa k nám pridať, máte otázky, píšte nám na orienteering(zavináč)ioan1209.sk, prípadne napíšte komentár priamo k tomuto článku.