Subema_2019-104

17.11.2021 sa v Ivanke pri Dunaji opäť  uskutoční Šutrovský bežecký maratón, ktorý TJ IOAN 1209 organizuje v spolupráci s obcou Ivanka pri Dunaji. Pozývame Vás na štafetový beh družstiev, kedy si môže každý určiť, akú časť z  vyše 42km si zabehne. Stačí zostaviť družstvo 4 až 8 bežcov a zúčastniť sa štafetového behu družstiev okolo jazera Štrkovka (Šutrovka). Šutrovský bežecký maratón znamená zabehnúť dokopy 28 kôl okolo jazera za čo najkratší čas.

V priestoroch pretekov budú platiť aktuálne COVIDové opatrenia podľa COVID automatu, vstup bude povolený len s prekrytím horných dýchacích ciest!

POZOR ZMENA!!!

 

Z dôvodu zhoršenej pandemickej situácie s pandémiou COVID19 sa preteky uskutočnia v režime KZ (Kompletne zaočkované osoby) podľa COVID automatu, t.j. všetci účastníci  podujatia budú musieť predložiť doklad o kompletnom zaočkovaní podľa pravidiel COVID automatu.

Z rovnakého dôvodu sa rušia preteky detí.

Po dôkladnom zvážení pravidiel organizovania športových podujatí podľa COVID automatu pre šport, aktuálnej pandemickej situácie v okrese Senec, prognóze vývoja na najbližšie týždne a s ohľadom na bezpečnosť všetkých účastníkov podujatia, sme sa rozhodli pre tieto zmeny. Hľadali sme cestu ako podujatie tento rok uskutočniť a veríme, že mnohí z Vás si aj napriek tomuto obmedzeniu cestu na podujatie nájdu a uskutoční sa opäť športovo veľmi kvalitný ročník, plný už tradične žičlivej a súťaživej atmosféry. Už prihláseným družstvám, ktoré sa z dôvodu zmeny režimu na KZ podujatia nezúčastnia, bude štartovné vrátené (a rovnako aj deťom, ktorí prispeli dobrovoľným príspevkom). Obmedzenia mrzia rovnako aj nás organizátorov. Ďakujeme za pochopenie.

Viacerí z Vás by ste sa radi zúčastnili pretekov, ale chýba Vám družstvo, alebo hľadáte ďalšieho člena do Vášho družstva, využite na to prosím diskusiu k podujatiu na Facebooku, alebo nám napíšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a radi Vás skontaktujeme.

Pozrite si reportáže z minulých ročníkov 20192018 a 2017, kde nájdete aj odkazy na fotky a videá z detských behov i zo štafety družstiev.