Čítať ďalej...


Už druhý ročník nášho cezpoľného cyklopreteku Ivanka XC 2016 nám ukazuje, aké je ťažké si vopred zvoliť správny termín. Minulý rok nám urobilo škrt cez rozpočet daždivé a chladné počasie, kvôli ktorémui sme museli termín zmeniť. Dnes (10.9.2016) sa konalo množstvo vzájomne si konkurujúcich podujatí nielen v Ivanke a okolí, k nim sa pridali ešte aj ďalšie cyklistické aktivity (napr. v Rači). Napriek tomu sme mali na pretekoch 52 pretekárov všetkých kategórií a z nich presne štvrtina boli zástupkyne nežnejšieho pohlavia.

Čítať ďalej...Po roku sa do areálu základnej školy opäť vrátili preteky detí na bicykloch a odrážadlách. Minulý rok nám pri výbornom počasí prišlo na prvý ročník detských pretekov 70 súťažiacich. Mali sme obavy, aby sme kvôli počasiu, nedostatočnej propagácii alebo inému dôvodu nezlyhali. Radšej sme pridali kadetov, teda detí od 15 do 18 rokov. A vďaka dobrému počasiu, pomerne dobrej propagácii a všetkým zúčastneným deťom a samozrejme aj ich rodičom sme pravdepodobne nezlyhali, hoci v kategórii kadetov navzájom súťažili napokon len dvaja vyrastenci z minulého roku.

Čítať ďalej...Minulý rok sa pretekov VEZMI BIKE A PRÍĎ SA  ZABAVIŤ zúčastnilo vyše 70 detí školského i predškolského veku z Ivanky a okolia. V tomto roku sme zaradili aj kategórie kadetov  a očakávame samozrejme viac účastníkov, no z organizačných a najmä priestorových dôvodov je maximálny počet pretekárov limitovaný na 150!

V tohtoročnej akcii VEZMI BIKE A PRÍĎ SA  ZABAVIŤ ponúkame okrem jazdy na čas, v prípade dostatočného záujmu aj jazdu zručnosti. Záujem treba vyjadriť pri registrácii. Pri prezentácii si každý účastník prevezme štartovné číslo a chutnú tyčinku.

nasi partnerierb obec ivanka pri dunajizlate zrnko logo      image001                    BSK jpg