cyklopreteky xc 2018 mc7fb

Už 4.ročník našich cezpoľných cyklopretekov sa nezadržateľne blíži. Kvôli výstavbe diaľničného obchvatu sme museli zmeniť dlhú trať. Na všetkých účastníkov čakajú aj ďalšie novinky, ktoré sme tentokrát zaradili do programu nášho festivalu cyklistiky - cezpoľných pretekov pre celú rodinu, deti aj dospelých. Centrum pretekov bude  v areáli strednej školy v Ivanke pri Dunaji. Pokiaľ sa priveziete motorovým vozidlom, dodržujte pokyny v záložke Miesto pretekov, prosím.

Skorým prihlásením sa on-line a prinesením si riadne vyplnenej a podpísanej papierovej prihlášky na registráciu nám uľahčíte organizáciu pretekov, a preto od nás takýto účastníci získajú výhody. Všetky potrebné informácie nájdete v príslušných záložkách (napr. Prihlasovanie).

V prípade akýchkoľvek problémov s prihlásením nás kontaktujte buď cez komentár, alebo nám pošlite správu.

 

Prihlasovanie

Prihlasovanie a poplatky

Pozorne si prečítajte nasledovné pokyny a riaďte sa nimi, čím pomôžete sebe i nám. Pokiaľ by ste našli nejaké nejasnosti, kontaktujte nás cez komentár.

Odporúčaný postup

  1. Čo najskôr vyplňte nižšie uvedený elektronický formulár na online prihlásenie. Poznámka: Prihláška on-line slúži na to, aby organizátor včas zistil záujem o preteky a pripravil sa na približné počty a súčasne tým prihlásený záujemca o preteky získa registračné číslo (Variabilný Symbol na bankový prevod) a ďalšie informácie. Nie je to registrácia pretekára.
  2. Zrealizujte čo najskôr bankovým prevodom na náš účet SK7109000000005081439367 (IBAN) príslušnú sumu (viď tabuľka nižšie), uveďte svoj Variabilný Symbol; Poznámka: V prípade hromadnej platby za tím uveďte do odkazu pre príjemcu názov tímu, alebo s nami komunikujte emailom.
  3. Doma si vytlačte formulár prihlášky (pre jednu osobu alebo pre skupinu detí + max 1 dospelú osobu), vyplňte ho, podpíšte (dospelá osoba) a prineste so sebou na registráciu, ušetrite tak čas sebe i nám.

Prihlasovanie on-line bude ukončené 7.9. o 12:00 a po tomto čase bude možné sa prihlásiť už len na štarte za vyššiu cenu!

Poplatky

Deti narodené v roku 2012 a mladšie, ktoré budú najneskôr do 2.9.2018 prihlásené online a prinesú si so sebou na registráciu vopred vyplnené a podpísané prihlášky, budú štartovať zadarmo!

 

Ranné vtáča

Pomocníček

Neskoro

 Deti 2012 a mladšie

 0,- EUR

 0,- EUR

 1,- EUR

 Deti 2004-2011

 1,- EUR

 1,50 EUR

 3,- EUR

 Kadeti (2000-2003)

 2,- EUR

 3,- EUR

 5,- EUR

 Dospelí (1999 a starší)

 4,- EUR

 5,- EUR

 8,- EUR

Ranné vtáča Záujemca, ktorý riadne vyplní a odošle prihlášku online a prevedie poplatok za štartovné na náš účet najneskôr do 25.8.2018. Získava zľavu na štartovnom, balíček, prémiové štartovné číslo a tým aj výhodné miesto na štarte. Táto možnosť je dňom 25.8. už ukončená.
Pomocníček Záujemca, ktorý riadne vyplní a odošle prihlášku online a prevedie poplatok za štartovné na náš účet najneskôr do 2.9.2018. Získava zľavu na štartovnom a stále výhodnejšie miesto na štarte.
Neskoro Záujemca, ktorý neprevedie poplatok za štartovné na náš účet v stanovenom termíne do 2.9.2018. Stále však platí, že každý záujemca prihlásený on-line môže získať lepšie miesto na štarte.
   

V cene štartovného bude malé občerstvenie a lístok do tomboly.

 

V prípade veľkého záujmu si organizátor vyhradzuje právo uzavrieť prihlasovanie aj skôr a tak z organizačných dôvodov obmedziť celkový počet štartujúcich pretekárov.

Online prihlasovanie bolo ukončené. Už je možné sa prihlásiť len na mieste!.

Pretekári budú zaradení do kategórií podľa veku uvedeného pri prilásení. Výnimočne bude umožnené štartovať pretekárom aj vo vyššej kategórii, informujte nás o takomto záujme čo najskôr.

Poznámka: V prípade, že ste správne vyplnili svoju emailovú adresu a napriek tomu nedostanete potvrdzujúci email, skúste si najskôr skontrolovať priečinok s nevyžiadanou poštou. V prípade, že aplikácia vyhlasuje chybu, nemusí to znamenať, že sme prihlášku nedostali. Pokiaľ by ste nedostali potvrdzujúci email najneskôr nasledujúci deň, napíšte nám cez komentár.

Pozvánka na cezpoľné cyklistické preteky Ivanka XC