Čítať ďalej...
V sobotu 11.9.2021 sa uskutoční už 7. ročník cezpoľných cyklistických pretekov Ivanka XC. Trate mimo areálu sa budú mierne líšiť, zvýši sa ich atraktivita pre divákov, ktorí si budú môcť nejakú časť pretekov pozrieť v štýle cyklokrosu. Na pretekoch sú finančne zvýhodnené ženy. V tombole budú opäť atraktívne ceny.
V priestoroch pretekov budú platiť aktuálne COVIDové opatrenia, vstup bude povolený len s prekrytím horných dýchacích ciest!

Čítať ďalej...V sobotu 5.6.2021 sa, pokiaľ tomu nezamedzia protipandemické opatrenia, uskutočnia opäť jarné cyklopreteky pre deti školského a predškolského veku (3-14 rokov). Opäť sa vraciame do areálu základnej školy v Ivanke pri Dunaji, pravdepodobne už naposledy. Na týchto pretekoch nevyžadujeme platenie štartovného poplatku, no z bezpečnostných dôvodov bude obmedzený počet štartujúcich v jednej kategórii na 30. V najmladšej kategórii Baby bude len jedna kategória bez ohľadu na to, či dieťa pôjde na bicykli alebo odrážadle.

Všetci účastníci (nielen pretekári ale aj ich doprovod) sa budú musieť registrovať pri vstupe do areálu a podpísať prehlásenie o bezinfekčnosti, inak sa nebudú môcť zúčastniť podujatia!

nasi partnerierb obec ivanka pri dunajizlate zrnko logo      image001                    BSK jpg