Čítať ďalej...Pozývame opäť všetkých, čo majú radi naše menej náročné cezpoľné cyklistické preteky Ivanka XC, ktoré sa uskutočnia v sobotu 10. 9. 2022 v dopoludňajších hodinách v Ivanke pri Dunaji a najbližšom okolí s centrom v areáli strednej školy v Ivanke pri Dunaji.

Všetky podstatné informácie si prečítate v texte nižšie.

Čítať ďalej...

V poradí už 8. ročník detských pretekov Vezmi bike a príď sa zabaviť sa niesol v znamení viacerých zmien. Preteky organizuje naša Telovýchovná jednota Ioan 1209 v spolupráci s obcou Ivanka pri Dunaji a ďalšími partnermi pre obyvateľov Ivanky pri Dunaji a ďalších účastníkov, a preto nás teší, že ste aj napriek poveternostným podmienkam opäť prišli vo vyššom počte.

Čítať ďalej...Pozývame opäť všetky deti na naše detské cyklistické preteky Vezmi bike a príď sa zabaviť, ktoré sa uskutočnia v sobotu 9. 4. 2022 v dopoludňajších hodinách v areáli Strednej školy v Ivanke pri Dunaji.

Obľúbené priestory ZŠ sme museli zmeniť kvôli výstavbe novej športovej haly v jej areáli. Už 8. ročník detských pretekov prináša viacero zmien.

Všetky podstatné informácie si prečítate v texte nižšie.

Čítať ďalej...
V sobotu 11.9.2021 sa uskutoční už 7. ročník cezpoľných cyklistických pretekov Ivanka XC. Trate mimo areálu sa budú mierne líšiť, zvýši sa ich atraktivita pre divákov, ktorí si budú môcť nejakú časť pretekov pozrieť v štýle cyklokrosu. Na pretekoch sú finančne zvýhodnené ženy. V tombole budú opäť atraktívne ceny.
V priestoroch pretekov budú platiť aktuálne COVIDové opatrenia, vstup bude povolený len s prekrytím horných dýchacích ciest!

Čítať ďalej...V sobotu 5.6.2021 sa, pokiaľ tomu nezamedzia protipandemické opatrenia, uskutočnia opäť jarné cyklopreteky pre deti školského a predškolského veku (3-14 rokov). Opäť sa vraciame do areálu základnej školy v Ivanke pri Dunaji, pravdepodobne už naposledy. Na týchto pretekoch nevyžadujeme platenie štartovného poplatku, no z bezpečnostných dôvodov bude obmedzený počet štartujúcich v jednej kategórii na 30. V najmladšej kategórii Baby bude len jedna kategória bez ohľadu na to, či dieťa pôjde na bicykli alebo odrážadle.

Všetci účastníci (nielen pretekári ale aj ich doprovod) sa budú musieť registrovať pri vstupe do areálu a podpísať prehlásenie o bezinfekčnosti, inak sa nebudú môcť zúčastniť podujatia!

nasi partnerierb obec ivanka pri dunajizlate zrnko logo      image001                    BSK jpg