Čítať ďalej...Rekreačnému športu sa venuje od detstva a opäť sa k nemu vrátil, ako sám hovorí: „Šport si ma našiel cez deti“.  Vďaka jeho vlastným deťom, ktoré sa začali venovať športu i súťažne (napr. cyklistika či beh), sa rozhodol získať poznatky z oblasti metodiky športu. V súčasnosti je držiteľom licencie Tréner I. stupňa v cyklistike a minimálne 2 x týždenne trénuje deti, ktoré sa prihlásili do cyklistického oddielu. Samozrejme, ako každý iný člen TJ napomáha aj pri organizácii ďalších športových podujatí.

 

Tel.:    0915 988 847
 E-mail:    milos.orlik(zavinac)gmail.com 

 

Aktivity:

 Cyklistika (tréner, organizátor pretekov)
 Pomoc pri organizácii športových podujatí

Zápasy IML

  • sezónne, v sobotu popoludní (podľa kalendára)

Cyklotréningy

  • v sezóne počas vhodného počasia - utorky a štvrtky od 17:30 do 19:00
  • mimo sezóny - bude dohodnuté po skončení tohtoročnej sezóny na základe koordinácie športových priestorov

Pohybové hry

  • termíny sa dohadujú ad-hoc

 

Organizátor IML zabezpečuje veľké množstvo činností na to, aby IML fungovala čo najlepšie, aby si tími a ich hráči zahrali dobrý futbal. Na to je však potrebná aj aktívna spolupráca tímov či  ich zástupcov. Čo od nich očakávame:

Čítať ďalej...

Marián Mališ je iniciátorom založenia Telovýchovnej jednoty Ioan 1209 a od začiatku vykonáva funkciu predsedu občianskeho združenia. Spočiatku sa venoval organizovaniu IML, následne inicioval viacero aktivít z iných oblastí športu. Spomedzi športov je jeho najobľúbenejším  koníčkom najmä cyklistika, preto sa venuje organizácii cyklistických pretekov pre verejnosť a vedeniu cyklistických tréningov pre deti. Okrem toho sa venuje orientačným športom a iným športovým podujatiam organizovaným pre deti a celé rodiny.

Organizácia IML, hoci sa jedná o amatérsku súťaž, si vyžaduje pravidelné či nepravidelné vykonávanie mnohých činností. V tomto článku sa pokúsim v skratke opísať, čo robíme.

Pred začiatkom sezóny a počas ligovej prestávky

Najdôležitejším krokom je zabezpečiť ihrisko na najbližšiu sezónu, aby sme mali istotu, že budeme hrať a za akých podmienok. A potom kto všetko bude hrať a takisto, za akých podmienok. V koordinácii s OcÚ sa teda snažíme o

  • zabezpečenie ihriska na hranie ligy
  • zabezpečenie šatne (nie všetko funguje na 100%)

A potom nastáva "roundup":

nasi partnerierb obec ivanka pri dunajizlate zrnko logo      image001                    BSK jpg